Dołącz do nas:

Buldog

  • 0.0000

Pudełko z własną dedykacją

+ 20,00 zł

Stórz swojej bliskiej osobie wyjątkowy prezent i prześlij jej kilka słów od siebie.

utwórz

opis etui

TRANSPARENTNE

Etui jest wykonane ze sprężystego materiału - TPU - dzięki czemu bardzo dobrze przylega do telefonu. Futerał nie odstaje, nie odkształca się po zgięciu, a przy tym skutecznie amortyzuje upadki. Pokrowce są dedykowane do konkretnego modelu urządzenia, dlatego posiadają idealnie dopasowane wycięcia na aparat, lampę błyskową czy inne komponenty.

POTRFELOWE

Pokrowiec zarówno ze strony wewnętrznej jak i zewnętrznej wykonany jest z miłego w dotyku materiału który łatwo utrzymać w czystości. 
Po stronie wewnętrznej znajduję się praktyczna kieszonka na kartę lub banknoty. Idealnie dopasowana nakładka TPU solidnie utrzymuje telefon. 
Tylna część jest odginana, co umożliwia wygodne ustawienie pokrowca w pozycji poziomej i komfortowe oglądanie zdjęć czy filmów.
Jest to etui magnesowe dzięki temu skrzydła się do siebie przyklejają nie przeszkadzając przy rozmowie telefonicznej czy pisaniu sms.

BROKATOWE

Pełne uroku nakładki brokatowe zawierają w swym wnętrzu bezpieczną substancje dzięki której migocący piasek płynnie przelewa się wraz z kątem jego nachylenia.
Case jest idealnie dopasowany do każdego modelu telefonu zawierając wycięcia w miejscu aparatu czy lampy błyskowej. *Etui zawiera certyfikat bezpieczenstwa.

Opis motywu graficznego

Psiak ochroniarz zawsze przy Tobie!

I obroni i osłodzi Ci codzienność:)

Etui drukujemy w najwyższej jakości z możliwych. Kolory są pięknie nasyconę i widoczny jest każdy namalowany szczegół dlatego powiększajcie etui lupką na zdjęciach podglądowych aby dostrzec detale.Masz pytanie? Zadzwoń 664 922 246