Dołącz do nas:

O nas

Amazing Phone – tworzymy wyjątkowe obudowy na telefon


Amazing Phone to firma, która zrodziła się z potrzeby wyrażania się w twórczy sposób i radości z dawania. Każdego dnia tworzymy nowe wzory. Jeszcze do niedawna projektowaliśmy etui na telefon dla kobiet. Dziś obudowy na telefon oferujemy również mężczyznom – wiemy, że coraz częściej zwracają oni uwagę nie tylko na aspekt praktyczny, ale również estetyczny. Dlatego w ofercie mamy wiele modeli etui na telefon Huawei, Samsung czy LG.


Wychodzimy z założenia, że dobra jakość i korzystna cena mogą iść w parze – u nas znajdziesz szeroki wybór starannie wykonanych etui na telefony za rozsądne pieniądze.


Odmień z nami swój telefon


Etui dla Twojego telefonu? U nas znajdziesz m.in. etui na telefon z napisami i etui z różnymi motywami. W sprzedaży mamy spersonalizowane etui na telefon – naniesiemy na pokrowiec dowolny napis, dzięki czemu Twój telefon będzie niepowtarzalny. To również doskonały pomysł, jeżeli szukasz praktycznego, drobnego upominku dla bliskiej osoby.


Z nadejściem pierwszych słonecznych dni w roku z naszych szaf chętnie wyciągamy letnie ubrania. To również dobry moment, aby odświeżyć swój telefon. U nas zakupisz letnie etui na telefon . Do każdego produktu możesz dodatkowo zamówić eleganckie pudełko z dedykacją.
Wierzę, że nasze produkty nie tylko ochronią Twój telefon, ale także dadzą Ci dużo radości!


Paulina, założycielka marki Amazing Phone

Masz pytanie? Zadzwoń 664 922 246